Kontakt

Kontakt

Kontakta oss så skapar vi hållbara lösningar för framtiden

Är du intresserad av att utveckla dina processer och lösningar inom biogas, vatten och avlopp? Kontakta antingen något av våra kontor eller våra marknadsansvariga.

Huvudkontor Purac AB

Traktorvägen 11
226 60 Lund

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Kina

Room 1607&1608,
New China Insurance Tower,
No.12 Jianguomenwai Avenue
Beijing, 100022
China

info@purac.se

Norge

Solbakken 10
3402 Lier
Norge

+47 901 14 268

info@purac.se

Stockholm

Sickla Industriväg 3
131 52 Nacka

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Kungsbacka

Varlabergsvägen 29
434 39 Kungsbacka

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Kristianstad

Bromsaregatan 6
291 59 Kristianstad

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Kalmar

Torsåsgatan 3 A
392 39 Kalmar

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Sri Lanka

Purac Lanka (Pvt) Ltd.
Bernard Botejue Business Park
106, Dutugemunu Street
Dehiwala 10 350
Sri Lanka

+94 11 454 4995

info.sri-lanka@purac.se

Kontaktpersoner

Johanna Norup

Marknadsområdesansvarig Biogas

+46 722-38 76 90

johanna.norup@purac.se

Gustaf Söderman

Marknadsområdesansvarig Vatten

+46 730-97 35 72

gustaf.soderman@purac.se

Peter Thulin

Marknadsområdesansvarig Avlopp

+46 708-39 40 88

peter.thulin@purac.se

Hans Jansson

Eftermarknadschef

+46 727-19 38 00

hans.jansson@purac.se

Robin Klase

Eftermarknad

+46 703-03 96 53

robin.klase@purac.se

Oscar Niste

Regionchef Väst

+46 761-25 18 14

oscar.niste@purac.se

Linus Wiberg

Regionchef Syd

+46 703-49 25 19

linus.wiberg@purac.se

Petter Wastå

Regionchef Sydost

+46 706-09 34 75

petter.wasta@purac.se

Viktor Mickelsson

Regionchef Stockholm

+46 702-63 12 00

viktor.mickelsson@purac.se

Wojtech Sargalski

Landssjef Norge/Country Manager Norway

+47 901-14 268

wojtech.sargalski@purac.no

Joakim Andersson

Regionchef Övriga Sverige

+46 738-42 79 92

joakim.andersson@purac.se

Henrik Aplander

Försäljnings- och marknadschef

+46 702-48 32 03

henrik.aplander@purac.se

Erik Timander

Regionchef Sälj och projekt

+46 708-39 40 68

erik.timander@purac.se

Emil Hoolmé

Inköps-och projektchef

+46 702-80 29 56

emil.hoolme@purac.se