Kontakta oss så skapar vi tillsammans hållbara lösningar för framtiden.

Kontakta oss så skapar vi tillsammans hållbara lösningar för framtiden.

Huvudkontor Lund

Traktorvägen 11
226 60 Lund

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Stockholm

Ekbacksvägen 28
168 69 Bromma

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Kungsbacka

Hanhals Kyrkväg 123
439 73 Fjärås

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Kristianstad

Bromsaregatan 6
291 59 Kristianstad

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Kalmar

Torsåsgatan 3 A
392 39 Kalmar

+46 (0)46 19 19 00

info@purac.se

Sri Lanka

Purac Lanka (Pvt) Ltd.
Bernard Botejue Business Park
106, Dutugemunu Street
Dehiwala 10 350
Sri Lanka

+94 11 454 4995

info.sri-lanka@purac.se

Våra medarbetare

Kategori

  • Marknadsområden
  • Eftermarknad
  • Region
  • Ledningsgrupp
Paul Molin

Marknadsområdesansvarig Vatten

+46 (0)73 805 07 32

paul.molin@purac.se

Karin Öhgren Gredegård

Marknadsområdesansvarig Avlopp

+46 (0)70 921 77 74

karin.ohgrengredegard@purac.se

Johanna Norup

Marknadsområdesansvarig Biogas

+46 (0)72 238 76 90

johanna.norup@purac.se

Leszek Zadura

Seniorsäljare

+46 (0)70 830 56 39

leszrak.zadura@purac.se

Gustaf Söderman

Projektsäljare

+46 (0)73 097 35 72

gustaf.soderman@purac.se

Ola Knutsson

Regionchef Syd

+46 (0)73 088 64 61

ola.knutsson@purac.se

Linus Wiberg

Biträdande Regionchef Syd

+46 (0)70 349 25 19

linus.wiberg@purac.se

Petter Wastå

Regionchef - Sydost

+46 (0)70 609 34 75

petter.wasta@purac.se

Eric Tebelius

Regionchef - Väst

+46 (0)73 412 26 52

eric.tebelius@purac.se

Håkan Axlund

Regionchef - Stockholm

+46 (0)73 384 98 66

hakan.axlund@purac.se

Joakim Andersson

Regionchef - Övriga Sverige

+46 (0)73 842 79 92

joakim.andersson@purac.se

Andreas Hafstad

Biträdande Sälj/projektledare

+46 (0)70 513 48 11

andreas.hafstad@purac.se

Hans Jansson

Eftermarknadschef

+46 (0)72 719 38 00

hans.jansson@purac.se

Robin Klase

Säljare/Account manager

+46 (0)70 303 96 53

robin.klase@purac.se

Marie Grönborg

VD

Fredrik Andrén

Ekonomichef

Daniel Ling

Teknikchef

Peter Thulin

Affärsutvecklingschef

Sandra Pihl

HR Direktör

Eva Lindgren

HSEQ ansvarig

Owe Sänneskog

Sälj och Marknadschef

Erik Timander

Regionchef Sälj och projekt

Fredrik Berglund

Projektchef