Kontakt


jonas_fack Jonas Fack
Managing Director
Tel: +46 46 19 19 07
E-mail: jonas.fack@purac.se
owe_sannerskog Owe Sänneskog
Sales Director
Tel: +46 46 19 19 20
E-mail: owe.sanneskog@purac.se
Peter_Thulin_38338
Peter Thulin
Business Developer
Tel: +46 46 19 19 88
E-mail: pt@purac.se
ingemar_heidfors Ingemar Heidfors
Regional Sales Manager
Tel: +46 46 19 19 32
E-mail: ihs@purac.se
christina_dahlbeck Christina Dahlbeck
Regional Sales Manager
Tel: +46 46 19 19 67
E-mail: christina.dahlbeck@purac.se
erik_timander Erik Timander
Area Sales Manager
Tel: +46 46 19 19 68
E-mail: erik.timander@purac.se
leszek_zadura Leszek Zadura
Regional Sales Manager
Tel: +46 46 19 19 43
E-mail: leszek.zadura@purac.se
micke Mikael Erlandsson
Project Sales Manager
Tel: +46 480 381 03
E-mail: mikael.erlandsson@purac.se
daniel_ling Daniel Ling
Technical Director
Tel: +46 46 19 19 76
E-mail: dl@purac.se
hakan_enocksson Håkan Enochsson
Process Design Manager
Tel: +46 46 19 19 80
E-mail: hakan.enocksson@purac.se
fredrik_berglund Fredrik Berglund
Director Project Department
Tel: +46 46 19 19 11
E-mail: fredrik.berglund@purac.se
stefan_rydberg Stefan Rydberg
Design Manager
Tel: +46 46 19 19 99
E-mail: sr@purac.se
paul_martensson Paul Mårtensson
Electrical Engineering Manager
Tel: +46 46 19 19 25
E-mail: pm@purac.se
stefan_winberg Stefan Winberg
Tender Manager
Tel: +46 46 19 19 49
E-mail: stefan.winberg@purac.se
par_frostberg Pär Frostberg
Business Unit Director, Purac ME
Office Manager, Kalmar
Tel: +46 480 381 19
E-mail: par.frostberg@purac.se
lars_pettersson Lars Pettersson
HSEQ Manager
Tel: +46 46 19 19 06
E-mail: lars.pettersson@purac.se
fredrik_andren Fredrik Andrén
CFO
Tel: +46 46 19 19 03
E-mail: fredrik.andren@purac.se
christina_warmborg Christina Wramborg
Human Resources Manager
Tel: +46 46 19 19 98
E-mail: christina.wramborg@purac.se

 

Generellt kan apotekare sälja till kunder med äkta behandlingar för många hälsoproblem. Så nästa punkt är var kan du få info som är pålitlig. Du kan få informationen lätt och komfortabelt genom att gå online. Om du är intresserad av Viagra, vill du noga studera om “viagra på nätet“. Är det möjligt att förhindra ED? Viagra är en av de mest kända remedierna hela tiden. Visst “http://sildenafil-se.com/viagra-p%C3%A5-n%C3%A4tet.html” är en mycket komplicerad sak. En vetenskaplig översikten om “viagra online” betänkanden att mänens övergripande sexuella dysfunktion är erektil dysfunction. Alla med kön hälsoproblem behöver yrkesmässig hjälp. Vanligtvis i denna situation är kognitiv beteendeterapi den behandling som används. Och pillarna anses för det mesta vara säkra. Vanliga biverkningar kan innefatta huvudvärk, men det är vanligtvis mildt.